AKO SI VYBRAŤ?

Pokiaľ sa na materstvo starostlivo pripravujete, pomôcť vám môžu aj multivitamíny. Ponúkame vám jednoduché rady, ako si vybrať ten správny prenatálny vitamín.

1. Komplexné zloženie

Prezrite si, aký je obsah multivitamínu v 1 kapsule alebo tablete. Zloženie by malo byť uvedené na obale alebo v príbalovom letáčiku. Špeciálnu pozornosť venujte omega-3 mastným kyselinám, ktoré sú dôležité pre rozvoj mozgu a nervovej sústavy, podporujú schopnosť sústrediť sa a celkovú inteligenciu. Z veľkého množstva multivitamínov ich obsahujú iba niektoré.

2. Ako dlho vám vydržia

Niektoré multivitamíny sa odporúčajú užívať iba počas určitého obdobia, iba v prvom trimestri alebo až od 12. týždňa tehotenstva, iné môžete užívať aj počas dojčenia.

3. Pohodlné dávkovanie

Vyberte si taký prípravok, ktorého forma a dávkovanie vám budú vyhovovať. Pokiaľ máte zdravotné problémy, je lepšie poradiť sa s lekárom. Napríklad pri problémoch so štítnou žľazou uprednostnite výrobky, ktoré neobsahujú jód, aj keď je v tehotenstve veľmi dôležitý.

Pozrite si aj naše ďalšie produkty:

ladeevita-exeltis

www.exeltis.sk info.slovak@exeltis.com +421908927882

Exeltis Slovakia s r.o. Prievozská 4/D 821 09 Bratislava Slovenská republika

IČO 459 096 52 Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I., oddiel sro, vložka 68334/B